به کینگ آی تی خوش آمدید

به کینگ آی تی خوش آمدید :


کینگ آی تی یک جامعه کاربری مجازی با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار و سایر موضوعات مرتبط با این حوزه است و هدف اصلی آن اشتراک گزاری اطلاعات و آشنایی بیشتر فارسی ‌زبانان با مقولات فوق و افزایش سطح علمی و فنی کاربران فارسی زبان می‌باشد.


تولید محتوا در کینگ آی تی در قالب پرسش و پاسخ شکل میگیرد و اگر نیاز به طرح مطلبی به جز پرسش و پاسخ باشد در قالب یک نوشته ویکی منتشر می شود.


لطفا قبل از شروع فعالیت در این سامانه قوانین فعالیت در آن را مطالعه کنید.


هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه عملکرد کینگ آی تی می توانید قسمت درباره کینگ آی تی و راهنمای فعالیت در آن را مطالعه فرمایید.


آمار کینگ آی تی تاکنون :

9,993 پرسش

10,559 پاسخ

14,597 نظر

13,982 کاربر


  1. 175531 امتیاز
  2. 138861 امتیاز
  3. 73531 امتیاز
  4. 66871 امتیازقوانین و خط مشیِ رفتاری در سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی


قوانین :


1- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد

2- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

3- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي یا سوال خاصی در رابطه با پرسش مطرح شده یا پاسخ داده شده دارید مي توانيد با استفاده از امکان طرح پرسشی در رابطه با این پرسش یا پاسخ براي خودتان يک تاپيک جداگانه باز کنيد.

4- استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و سوال ها و پاسخ ها و نظرات تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
-  استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.

5- هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

6- این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه فعالیت خلاف قوانین جرائم رایانه ای ممنوع میباشد.

7- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد .

8- عنوان تاپیک (سوال )  باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک (سوال ) باشد . لطفا در هنگام ایجاد سوال به این نکته توجه کنید تا سوال شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد سوال هایی  با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

9- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال هر گونه مطلب در سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سامانه قطع خواهد شد.

10- زبان اصلی سامانه کینگ آی تی  فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فینگلیش استفاده نکنید .

11- لطفاً تا حد امکان سوالات خود را با حروف فارسی طرح نموده و از ارسالهای با حروف لاتین شدیداً پرهیز کنید. ضمنا جهت تبدیل متون فینگلیش یا فارسی‌نویسی می‌توانید از سرویس سایت‌های http://www.google.com/transliterate  و یا                      

 http://www.behnevis.com استفاده نمائید.

12- هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین سایت بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

13- هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این سامانه بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

14- لطفا از ليست كردن سايت هاي كرك - سريال و سایت هایی از این قبیل جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينك فعال ندهيد.

15- بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در این سامانه ممنوع ميباشد.

16- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین سایت بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.


17- کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی یک سایت یا انجمن به عنوان منبع بر خلاف قوانین کینگ آی تی  بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

18- ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

19- در صورت مشاهده سوال ها و پاسخ ها یا نظرات توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینگ گزارش اطلاع دهید (گزارش تخلف )

20- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سامانه قطع خواهد شد.

21- کینگ آی تی  با افراد متخلف و spammer برخورد خواهد کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در این سامانه نیست کینگ آی تی خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش در سطح وب فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.

22- احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند این سامانه است.

23- در صورت داشتن هر گونه اعتراض نسبت به عملکرد مدیریت سایت و همچنین داشتن اعتراض به پستهای کاربران در هر زمینه ای از طریق ارسال پیغام خصوصی به یکی از مسئولین اقدام نمایید. زدن پست و تاپیک بدین منظور (و برخورد خودسرانه با کاربران خاطی) خلاف قوانین بوده و کاربر مذکور اخطار دریافت خواهد کرد.

24- در هنگام ارسال هر گونه مطلب در این سامانه از کلمات مناسب استفاده نمایید. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، دسترسي آن کاربر به سایت قطع خواهد شد.

 25- استفاده از مطالب موجود در سامانه کینگ آی تی در سایتهای دیگر تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.

26- جا زدن و معرفي كاربري به جاي كاربري ديگر ممنوع ميباشد.

27- ارائه لينك دانلود فيلم و ترانه ممنوع ميباشد.

28- از ارسال سوالات بصورت پیغام خصوصی برای سایر کاربران خودداری نموده و آنرا در سایت مطرح کنید تا برای دیگران نیز سودمند باشد.

29- از ارسال یک پرسش مشابه در چندین انجمن یا سایت پرهیز نموده و تا زمان دریافت پاسخ از سوی سایر کاربران صبور باشید.

30- پس از ثبت نام و ورود به سامانه کینگ آی تی  شما قادر خواهید بود که اطلاعات دقیق و جزئی‌تری در پروفایل خود درج نمائید. این، نشانه مسئولیت و حسن برخورد اجتماعی شماست که اطلاعات تمیز و دقیقی در پروفایل خود درج نمائید.

اخطار ها 

در صورتی که کاربری به هر یک از موارد فوق بی توجهی نشان داده و رفتار وی موجب ناراحتی کاربران یا بر هم زدن نظم سامانه شود، مدیران و مسئولین میتوانند به منظور یادآوری قوانین و رفتار نامناسب کاربر به وی اخطار دهند.

در آخر یادآور میشویم که همه ی اجرا کنندگان قوانین و ناظران سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی  همواره در نظر داشته باشند که این قوانین در جهت برپایی سایتی سالم و مفید و منظم است، تا محیطی گرم و دلنشین بین کاربران عزیز ایجاد شود. اجرا و پیروی از قوانین پسندیده است، اما زمانی که اجرا کنندگان، انعطاف مناسبی در به کارگیری آنها داشته باشند، نتیجه ی مناسب تری خواهند داشت.

با تشکر، مدیریت سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی

 

دوستان کینگ آی تی :

طراحي حرفه اي سايت بهترين بک گراندها بيا تو ببر دنیای جی کوئری rtl-theme
...